غرق شدگی در روستای سنجور رزن

با دریافت گزارشی مبنی بر وقوع غرق شدگی فردی در آبگیر روستای سنجور از توابع رزن ،تیم غواصی با استفاده از 6 غواص و 2 نجاتگر و 1 راننده تجهیز و به موقعیت اعزام گردید . با بررسی موقعیت و عدم مشخص بودن نقطه دقیق غرق شدگی ، طرح تجسس معرفی و پس از توجیه عوامل عملیاتی ، منطقه تقسیم بندی شده و تجسس زیر سطحی اسکوبا آغاز گردید .

بدلیل وسعت منطقه تجسس و عدم دید در حد صفر و عمق تا 15 متر ، تجسس در روز اول به نتیجه نرسید و ادامه تجسس به صبح فردا موکول گردید .

در روز دوم طرح تجسس گستره بیشتری یافت و با تعویض مرتب غواصان و تغییر طرح های تجسس ، پس از ساعتها تلاش و تجسس ، جسد فرد مغروق کشف و به خارج آب منتقل شد .

با تنظیم صورتجلسه جسد تحویل مقامات انتظامی حاضر در محل گردید و عملیات پایان پذیرفت .با تشکر از غواصان دلاور و ایثارگر

/ 2 نظر / 131 بازدید
خرید کتاب

فروشگاه اينترنتي کتاب فردا با بيش از 100 هزار عنوان کتاب داراي کاملترين مجموعه از کتاب هاي فني و مهندسي ,حقوق,علوم انساني,مديريت,روانشناسي و... ميباشد که اماده ارائه خدمت به شما هموطنان عزيز ميباشد

ثبت آگهی

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم با ثبت آگهی ویژه در نیو آگهی آگهی های شما بیشتر نمایش داده می شود. محصولات و خدمات خود را به هزاران نفر معرفی نمایید و فروشتان را چندین برابر کنید. اگر می خواهید آگهی شما در گوگل بالاتر دیده شود، با عنوان های مختلف آگهی خود را ثبت کنید، ما همه را تایید می کنیم! پذیرش آگهی از سراسر کشور http://newagahi.ir امیدوارم موفق باشین.